“A man who knows two languages
is worth two men.”

- French proverb -


Hello!

Jmenuji se Hanka, jsem učitelka angličtiny a pomáhám svým studentům zamilovat se do angličtiny. Vítám vás na svých stránkách, kde nabízím své služby v oblasti výuky angličtiny od roku 2004.

Jsem šťastný člověk, protože moje práce je pro mě koníčkem. Je to zajímavá a nikdy nekončící práce, protože i po letech učení je stále co objevovat a co se učit. Všechno jde lépe, pokud hodina baví mě i studenta, a proto se snažím, aby každá minuta mé vyučovací hodiny byla zajímavá a studenti se cítili dobře. Každá hodina je jedinečná a nejlepší je taková, ze které studenti odcházejí s novými vědomostmi a v dobré náladě.

Věřím, že se každý dokáže anglicky naučit a že výuka angličtiny může být zábavná a radostná. Ráda se stanu vaším průvodcem na vaší dobrodružné cestě za angličtinou.

❤️ 

Mám vystudované lektorství a učitelství angličtiny, mezinárodní cambridgeskou jazykovou zkoušku CAE (Certificate in Advanced English), státní jazykovou zkoušku a certifikát Doplňující studium didaktiky angličtiny (British Council - Basics for an English Classroom) a Certificate of Achievement in TEFL/TESOL. Mám dlouholeté zkušenosti jako učitelka angličtiny na základní škole a se soukromou výukou (individuální kurzy, skupinové kurzy, výuka dětí) ve své english1to1 v Praze 17 - Řepích.  

english1to1 created and owned by Michael James Bennie MBA