ANGLICKÉ KURZY  TELEFONICKÉ KURZY ANGLIČTINY  SKYPE ANGLIČTINA  ČEŠTINA PRO CIZINCE
 
 1. "Reading is to the mind what exercise is to the body."    - Joseph Addison


   

   
 2.       Po mnohaleté lektorské činnosti, kdy jsem působila v oblasti
       vzdělávání dospělých a dětí, jsem se rozhodla založit si své
       vlastní internetové stránky, kde mohu ukázat širokou
       nabídku kurzů, které vyučuji se svým anglickým přítelem
       Michaelem.
 3.  Kromě angličtiny, která je mou největší láskou, jsem také propadla kouzlu své mateřštiny a učím češtinu pro cizince.
    
   Naše webová stránka english 1to1 napovídá, že vyučujeme pouze individuální kurzy a maximálně dva studenty ve skupině. Rozhodně 
  nechceme konkurovat jazykovým školám a máme k tomu svoje důvody.
 4.  Téměř každý, kdo někdy začínal s cizím jazykem, uvázl "v síti" jazykových škol ve skupinové výuce, aby zjistil, že sice oproti individuální výuce může studovat "za hubičku", ale že mu z toho později vyplynou problémy, které vůbec nedomyslel.
 5.  Za prvé docházka na lekce v pevně stanovený den a hodinu se může někdy stát nepředví-danou komplikací, pokud se nemůžeme dostavit z pracovních, osobních nebo zdravotních důvodů. V takovém případě na nás lektor, ale ani ostatní studenti určitě nepočkají.
 6.  Že jednomu jde něco lépe, než tomu druhému, je fakt. Bohužel se lektor nemůže ve skupinové výuce věnovat individuálně jen jednomu studentovi nebo podle jeho schopností přizpůsobit učební tempo a studijní plán.
 7.  V nelítostném konkurenčním boji se jazykové školy předhánějí s minimálním počtem studentů ve skupinách. Bohužel to ale není všelék na skupinovou nemoc, kdy se všelijací "chytrolíni", úmyslně hlásí do skupiny studentů s nižší jazykovou úrovní, aby tam právě oni nebyli za hlupáky a dokonale si procvičili to, co jim dělá problémy. V takovém případě nemají ostatní studenti šanci na úspěch a dříve či později skupinu opouští.
 8.  Tomu všemu se chceme vyvarovat, a proto nabízíme našim studentům english 1to1.
 9. Přejeme si, aby se pro naše studenty stalo učení královského jazyka nejen zábavou, ale i malou společenskou událostí ve vzájemné přátelské učební atmosféře.
TOPlist