ANGLICKÉ KURZY  TELEFONICKÉ KURZY ANGLIČTINY  SKYPE ANGLIČTINA  ČEŠTINA PRO CIZINCE

"Language is the road map of a culture. 
It tells you where its people come from."
‒ Rita Mae Brown


 Učení je krásná práce s lidmi, která
 má smysl. Studenti by měli vnímat výuku jako zábavu, která je navíc  užitečná. Naše hodiny jsou setkávání lidí, kteří se navzájem obohacují.

 A s kým se budete na hodinách pravidelně setkávat? 
 
To už záleží jen na vaší volbě. 
 
Pokud se budete chtít učit s českou lektorkou, budu to já, Hanka.
 Pokud dáváte přednost rodilému Angličanovi, bude vás učit Michael.Hanka 

 Jsem šťastný člověk, protože moje práce je pro mě koníčkem. 
Je to zajímavá a nikdy nekončící práce, protože i po letech učení je stále co objevovat a co se učit. Všechno jde lépe, pokud hodina baví mě i studenta, a proto se snažím, aby každá minuta mé vyučovací hodiny byla zajímavá a studenti se cítili dobře. Každá hodina je jedinečná a nejlepší je taková, ze které studenti odcházejí s novými vědomostmi a v dobré náladě.

 Angličtina i anglická kultura se pro mě stala velkou inspirací i velkým koníčkem a významně ovlivnila i můj život. Ve svém volném čase čtu anglické knížky a časopisy a sleduju anglické filmy. Ráda vařím, a protože je můj přítel Angličan, umím už uvařit Sunday dinner, Yorkshire pudding, Shepperd's pie, dýňovou polévku a upéct Cheese cake nebo pravé anglické muffiny.


Michael

     While living in Prague I have become very passionate about Czech culture and life. I feel very priviledged to live in this beautiful city knowing that many people pay lots of money to come here for a short visit. I would like the opportunity to help Czech people to become confident and fluent with my native language English as in the future it will become more and more important for people of this wonderful city to use the English language on a daily basis.

     I became a teacher here in Prague because I felt that I had particular qualities which would help local people learn. My qualities being: understanding how difficult it is to learn a new language such as English and knowing how to make students feel relaxed, comfortable and finding their own particular style of learning. Students feel very confident and enthusiastic with this approach with excellent results. Whether I am teaching grammar, business English, technical English or conversation, I get satisfaction from every lesson with my students. If I can see my students leave the lesson confident and happy then this should be what teaching is all about.


Mám mnohaleté zkušenosti s individuální i skupinovou výukou. V roce 2008 jsem složila
Státní zkoušku z anglického jazyka a po dvouletém pracovním pobytu ve Velké Británii, certifikát FCE. V současné době se připravuji na CAE zkoušku. Svou odbornou kvalifikaci zvyšuji účastí na metodických seminářích, absolvovala jsem Doplňující studium didaktiky anglického jazyka u British Council, složila jsem zkoušku Specifické poruchy učení v hodinách anglického jazyka.
Kromě angličtiny také vyučuji češtinu pro cizince.
- Hanka -


Jsem kvalifikovaný lektor s mezinárodně uznávaným lektorským osvědčením TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Zaměřuji se hlavně na konverzace a Business English. Vyučuji všechny jazykové úrovně, připravuji maturanty k ústní zkoušce, studenty k nostrifikační zkoušce
z angličtiny, na Erasmus pohovor a TOEIC zkoušky.

- Mick -

TOPlist