ANGLICKÉ KURZY  TELEFONICKÉ KURZY ANGLIČTINY  SKYPE ANGLIČTINA  ČEŠTINA PRO CIZINCE

 

 

 

 

 

Po úspěšně absolvovaném kurzu pro veřejnost získává od nás student speciální certifikát o absolvování kurzu. Jedná se o originální design interního certifikátu Starfish, který bude zajisté nejen krásnou ozdobou v kanceláři, či pokojíčku, ale i vašeho životopisu.

Rádi na vyžádání vystavíme Certifikát o Vaší jazykové úrovni. Pokud absolvujete náš kurz s požadovanou docházkou min. 75% a splníte požadavky kurzu dané testováním nebo hodnocením lektora, obraťte se na naše pracovníky, kteří Vám Certifikát vystaví.

Certifikát je především dokladem o absolvování kurzu a informuje o jazykové úrovni podle Evropského referenčního rámce. Není práCertifikát o absolvování kurzu


Po ukončení jazykového kurzu od nás můžete získat osvědčení o jeho absolvování, Vaší dosažené úrovni dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a výsledku závěrečného testu.

Protože je však pro nás kvalita služeb na prvním místě, chceme, aby tento certifikát opravdu garantoval jazykovou úroveň svého držitele a mohli jste ho využít jako doklad o jazykovém vzdělání např. při žádosti o zaměstnání. Proto Vám ho rádi vystavíme, pokud :

• Vaše docházka do kurzu bude alespoň 80% (např. 16 hodin z 20)

• napíšete závěrečný test alespoň na 75%vně závazný a je určen jako informativní.

TOPlist